Szamba betonowe Nowa Sarzyna

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno jest załatwić firmę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Aby instalacja szamba udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić szambo na specjalne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Nowa Sarzyna

Szczelne zbiorniki betonowe Nowa Sarzyna

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pozwalają nam produkować komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538