Szamba betonowe Pilzno

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno jest załatwić firmę do wykonania dołu na miejscu u inwestora. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Pilzno

Szczelne zbiorniki betonowe Pilzno

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538