Szamba betonowe Pruchnik

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb i światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Pruchnik

Szczelne zbiorniki na szambo Pruchnik

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność zbiornika. To ważne, gdyż szambo powinno być szczelne. Zawartość z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Należy zatem polecić wyzwanie realizacji całkowitej kanalizacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o wykopanie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy patent na porządne nawadnianie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości szamba, miejsca realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, żeby wszystkie budynki miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru zbiornika o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538