Szamba betonowe Przecław

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów musi odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej skomplikowanej budowie. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych składników do budowy szamb oraz światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Przecław

Szczelne zbiorniki na szambo Przecław

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, gdyż szambo musi pozostawać szczelne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Warto zatem zlecić zadanie wykonania całkowitej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać zbiornika i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy patent na porządne nawadnianie grządek. Zlecając to specjalistom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury zbiornika, regionu realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak nieunikniona, jeśli stawiasz dom. Współczesne przepisy nakazują, aby wszelkie budynki miały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538