Szamba betonowe Radomyśl Wielki

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do zrobienia dołu na miejscu u inwestora. Żeby instalacja szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na indywidualne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Radomyśl Wielki

Szczelne zbiorniki betonowe Radomyśl Wielki

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w kwestii kupna właściwej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, choć niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję szamba oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538