Szamba betonowe Rudnik nad Sanem

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno byłoby zorganizować firmę do zrobienia wykopu na działce u inwestora. Żeby budowa zbiornika udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Rudnik nad Sanem

Szczelne zbiorniki betonowe Rudnik nad Sanem

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538