Szamba betonowe Sędziszów Małopolski

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych składników do tworzenia szamb i światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Sędziszów Małopolski

Szczelne zbiorniki na szambo Sędziszów Małopolski

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, bo szambo musi pozostawać szczelne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Warto zatem zlecić zadanie stworzenia całkowitej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie dołu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy sposób na porządne podlewanie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz zyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości szamba, miejsca wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak nieunikniona, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy wymagają, żeby wszystkie domy posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538