Szamba betonowe Sieniawa

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Żeby instalacja szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Sieniawa

Szczelne zbiorniki betonowe Sieniawa

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe poradnictwo w zakresie wyboru właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538