Szamba betonowe Sokołów Małopolski

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko jest zorganizować firmę do zrobienia wykopu na miejscu u inwestora. Aby instalacja zbiornika udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Sokołów Małopolski

Szczelne zbiorniki betonowe Sokołów Małopolski

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję komory oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538