Szamba betonowe Strzyżów

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z domu wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych surowców do tworzenia szamb i nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Strzyżów

Szczelne zbiorniki na szambo Strzyżów

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, bo szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie mogą wydobywać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Warto zatem zlecić wyzwanie stworzenia pełnej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy patent na porządne nawadnianie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości szamba, miejsca wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże niezbędna, jeśli budujesz dom. Obecne przepisy nakazują, aby wszelkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz pomocy w kwestii kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538