Szamba betonowe Tyczyn

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wówczas trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do tworzenia prefabrykatów oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Tyczyn

Szczelne zbiorniki na szambo Tyczyn

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność prefabrykatu. To ważne, bo szambo powinno być szczelne. Nieczystości z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Należy więc polecić wyzwanie wykonania całkowitej kanalizacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy sposób na porządne nawadnianie grządek. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości zbiornika, miejsca realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Choć droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak konieczna, gdy budujesz dom. Obecne zasady nakazują, żeby wszystkie domy posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeśli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538