Szamba betonowe Ustrzyki Dolne

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z domów musi odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do instalacji miejskiej, wówczas trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych składników do budowy szamb i nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Ustrzyki Dolne

Szczelne zbiorniki na szambo Ustrzyki Dolne

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność konstrukcji. To istotne, ponieważ szambo musi pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Warto zatem polecić wyzwanie realizacji całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz troszczyć się o wykopanie dołu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na darmowe nawadnianie grządek. Zlecając to specjalistom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury szamba, miejsca wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Choć droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże nieunikniona, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, żeby wszelkie budynki miały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie kupna szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538