Szamba betonowe Zagórz

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do instalacji miejskiej, wtedy należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie wodoodpornych surowców do budowy prefabrykatów oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Zagórz

Szczelne zbiorniki na szambo Zagórz

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, gdyż szambo powinno być szczelne. Zawartość z szamba nie mogą wydobywać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Warto więc zlecić wyzwanie realizacji całkowitej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać szamba i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy patent na porządne nawadnianie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości szamba, miejsca realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże nieunikniona, gdy budujesz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, żeby wszystkie budynki posiadały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz porady w sprawie wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538