Szamba betonowe Zaklików

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do instalacji gminnej, wtedy trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb i innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Zaklików

Szczelne zbiorniki na szambo Zaklików

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie długowieczność zbiornika. To najważniejsze, bo szambo powinno pozostawać wodoodporne. Zawartość z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Należy zatem zlecić wyzwanie wykonania pełnej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało korzystać z szamba i dbać jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy patent na obfite podlewanie grządek. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru zbiornika, obszaru realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Mimo że droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże niezbędna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, aby wszelkie domy posiadały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz porady w kwestii kupna szamba o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538