Szamba betonowe Biała

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych składników do tworzenia prefabrykatów oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Biała

Szczelne zbiorniki na szambo Biała

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, ponieważ szambo musi być wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy więc oddać zadanie stworzenia pełnej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na darmowe podlewanie grządek. Powierzając to specjalistom możesz zyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości szamba, obszaru wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Mimo że droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak niezbędna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, aby wszelkie domy miały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeśli potrzebujesz porady w sprawie kupna szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538