Szamba betonowe Brańsk

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Aby instalacja szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na indywidualne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie nieczystości. Wielu gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Brańsk

Szczelne zbiorniki betonowe Brańsk

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe poradnictwo w kwestii kupna właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu ścieków. Wśród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538