Szamba betonowe Choroszcz

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować firmę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Choroszcz

Szczelne zbiorniki betonowe Choroszcz

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w zakresie kupna właściwej pojemności szamba. Innowacyjne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, choć często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538