Szamba betonowe Ciechanowiec

Prawidłowe usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do tworzenia szamb i światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Ciechanowiec

Szczelne zbiorniki na szambo Ciechanowiec

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To istotne, ponieważ szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Warto zatem polecić zadanie stworzenia kompletnej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie korzystać z szamba i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na obfite podlewanie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru szamba, regionu realizacji prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Choć droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże niezbędna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, żeby wszelkie budynki posiadały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie szamba. Jeśli oczekujesz pomocy w sprawie kupna szamba o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538