Szamba betonowe Czarna Białostocka

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z domów powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do instalacji gminnej, wtedy należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych składników do tworzenia szamb i światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Czarna Białostocka

Szczelne zbiorniki na szambo Czarna Białostocka

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie wytrzymałość konstrukcji. To ważne, bo szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Warto zatem zlecić zadanie realizacji pełnej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie korzystać z szamba i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy sposób na porządne podlewanie grządek. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury szamba, miejsca wykonania prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Mimo że droższe, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże konieczna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, żeby wszystkie budynki miały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz porady w sprawie kupna szamba o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538