Szamba betonowe Dąbrowa Białostocka

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych materiałów do budowy szamb i innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Dąbrowa Białostocka

Szczelne zbiorniki na szambo Dąbrowa Białostocka

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie wytrzymałość konstrukcji. To istotne, bo szambo powinno pozostawać wodoodporne. Nieczystości z szamba nie powinny wydostawać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Warto zatem oddać zadanie wykonania kompletnej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na obfite nawadnianie grządek. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru szamba, miejsca wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, gdy stawiasz dom. Obecne przepisy wymagają, żeby wszelkie domy miały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz porady w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538