Szamba betonowe Drohiczyn

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Żeby instalacja szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Drohiczyn

Szczelne zbiorniki betonowe Drohiczyn

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe poradnictwo w kwestii kupna właściwej wielkości szamba. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, choć często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga zbierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538