Szamba betonowe Goniądz

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów powinno przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podpięty do instalacji miejskiej, wówczas trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych składników do tworzenia szamb oraz innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Goniądz

Szczelne zbiorniki na szambo Goniądz

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie długowieczność prefabrykatu. To ważne, gdyż szambo powinno być wodoodporne. Nieczystości z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Należy więc zlecić zadanie realizacji pełnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy sposób na porządne nawadnianie grządek. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości zbiornika, regionu wykonania prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Mimo że droższe, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak nieunikniona, jeśli stawiasz dom. Obecne przepisy nakazują, aby wszelkie budynki posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538