Szamba betonowe Grajewo

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Aby budowa zbiornika udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować zbiornik na indywidualne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie ścieków. Sporo inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Grajewo

Szczelne zbiorniki betonowe Grajewo

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba. Innowacyjne technologie pomagają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, choć często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba i montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538