Szamba betonowe Hajnówka

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Wielu gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Hajnówka

Szczelne zbiorniki betonowe Hajnówka

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru właściwej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować komory, które przetrwają nawet setki lat! To głównie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba i montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538