Szamba betonowe Jedwabne

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do tworzenia prefabrykatów oraz światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Jedwabne

Szczelne zbiorniki na szambo Jedwabne

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To istotne, ponieważ szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Należy zatem oddać wyzwanie wykonania całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy patent na porządne podlewanie grządek. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości szamba, obszaru realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak nieunikniona, gdy budujesz dom. Obecne zasady wymagają, żeby wszystkie domy posiadały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz wsparcia w kwestii kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538