Szamba betonowe Kleszczele

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko jest zorganizować firmę do wykonania dołu na miejscu u inwestora. Żeby instalacja szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Sporo gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Kleszczele

Szczelne zbiorniki betonowe Kleszczele

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538