Szamba betonowe Knyszyn

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów powinno przebiegać z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych składników do budowy prefabrykatów oraz światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dobrania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Knyszyn

Szczelne zbiorniki na szambo Knyszyn

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność zbiornika. To istotne, ponieważ szambo musi pozostawać wodoodporne. Ścieki z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Warto zatem zlecić zadanie stworzenia kompletnej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać szamba i dbać tylko o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy sposób na obfite nawadnianie warzyw. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury szamba, obszaru wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak nieunikniona, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, aby wszystkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz wsparcia w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538