Szamba betonowe Kolno

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak trudno byłoby zorganizować firmę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Kolno

Szczelne zbiorniki betonowe Kolno

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję szamba i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538