Szamba betonowe Krynki

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko jest zorganizować ekipę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Aby budowa szamba udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Krynki

Szczelne zbiorniki betonowe Krynki

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, choć często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538