Szamba betonowe Łapy

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno byłoby załatwić firmę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Żeby instalacja zbiornika udała się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić szambo na specjalne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Sporo inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Łapy

Szczelne zbiorniki betonowe Łapy

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne metody pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, choć niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba i montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Wśród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538