Szamba betonowe Lipsk

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie wodoodpornych surowców do budowy prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Lipsk

Szczelne zbiorniki na szambo Lipsk

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim długowieczność zbiornika. To istotne, bo szambo musi być szczelne. Ścieki z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Należy zatem oddać zadanie stworzenia kompletnej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać szamba i dbać jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy sposób na darmowe nawadnianie grządek. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury szamba, miejsca wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak konieczna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, żeby wszystkie domy miały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz wsparcia w kwestii kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538