Szamba betonowe Michałowo

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z domów powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych surowców do budowy prefabrykatów i światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Michałowo

Szczelne zbiorniki na szambo Michałowo

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To istotne, gdyż szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy więc polecić wyzwanie stworzenia pełnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli swobodnie używać szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy patent na obfite podlewanie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości zbiornika, obszaru realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Chociaż droższe, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak niezbędna, jeśli stawiasz dom. Współczesne zasady wymagają, aby wszelkie domy miały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538