Szamba betonowe Mońki

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno jest zorganizować ekipę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Aby budowa zbiornika udała się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować zbiornik na specjalne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Mońki

Szczelne zbiorniki betonowe Mońki

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba. Innowacyjne metody pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję komory oraz montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538