Szamba betonowe Nowogród

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Nowogród

Szczelne zbiorniki na szambo Nowogród

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim długowieczność zbiornika. To najważniejsze, ponieważ szambo musi być wodoodporne. Nieczystości z szamba nie powinny wydostawać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Należy zatem polecić wyzwanie realizacji całkowitej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najrozsądniejszy patent na obfite nawadnianie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru zbiornika, miejsca realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszystkie budynki posiadały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie szamba. Jeśli oczekujesz porady w sprawie kupna zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538