Szamba betonowe Rajgród

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować ekipę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Żeby budowa szamba udała się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Wielu inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Rajgród

Szczelne zbiorniki betonowe Rajgród

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję szamba i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Wśród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538