Szamba betonowe Sokółka

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej budowie. Nieczystości z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych składników do budowy prefabrykatów oraz światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Sokółka

Szczelne zbiorniki na szambo Sokółka

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, bo szambo musi być wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy więc polecić wyzwanie wykonania całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na obfite nawadnianie grządek. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, miejsca realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Mimo że droższe, klienci częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże niezbędna, gdy budujesz dom. Obecne przepisy wymagają, żeby wszystkie domy miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w kwestii wyboru zbiornika o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538