Szamba betonowe Suchowola

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów powinno przebiegać z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów i innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Suchowola

Szczelne zbiorniki na szambo Suchowola

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo musi pozostawać wodoodporne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Warto zatem zlecić zadanie stworzenia pełnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać zbiornika i dbać jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy sposób na obfite nawadnianie grządek. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, obszaru realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak konieczna, jeśli stawiasz dom. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszystkie domy posiadały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz porady w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538