Szamba betonowe Supraśl

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno byłoby zorganizować firmę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować szambo na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Supraśl

Szczelne zbiorniki betonowe Supraśl

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru właściwej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję szamba oraz instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z rynien i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538