Szamba betonowe Szczuczyn

Prawidłowe usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do instalacji gminnej, wówczas trzeba postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Szczuczyn

Szczelne zbiorniki na szambo Szczuczyn

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie długowieczność konstrukcji. To ważne, gdyż szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Należy zatem oddać zadanie realizacji pełnej kanalizacji fachowcom. To pomoże śmiało korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy sposób na darmowe nawadnianie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości zbiornika, obszaru wykonania prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Mimo że droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak niezbędna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne zasady wymagają, aby wszystkie budynki miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli oczekujesz wsparcia w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538