Szamba betonowe Tykocin

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów i innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Tykocin

Szczelne zbiorniki na szambo Tykocin

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To ważne, ponieważ szambo powinno pozostawać szczelne. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto zatem polecić wyzwanie realizacji kompletnej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy patent na porządne podlewanie grządek. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury zbiornika, regionu realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Chociaż droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże niezbędna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, żeby wszelkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie szamba. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538