Szamba betonowe Wasilków

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować firmę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Żeby instalacja szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Wasilków

Szczelne zbiorniki betonowe Wasilków

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, choć często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538