Szamba betonowe Wąsosz

Prawidłowe usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podłączony do instalacji gminnej, wtedy trzeba postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych surowców do budowy prefabrykatów oraz innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Wąsosz

Szczelne zbiorniki na szambo Wąsosz

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto zatem zlecić wyzwanie realizacji całkowitej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy sposób na obfite nawadnianie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru zbiornika, regionu realizacji prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże konieczna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszelkie domy posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestii wyboru szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538