Szamba betonowe Zabłudów

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do instalacji gminnej, wtedy należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Ścieki z domu wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych materiałów do tworzenia szamb oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Zabłudów

Szczelne zbiorniki na szambo Zabłudów

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność zbiornika. To najważniejsze, bo szambo musi być szczelne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Należy więc oddać zadanie stworzenia kompletnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli swobodnie używać szamba i dbać jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o zrobienie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy sposób na obfite podlewanie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru zbiornika, miejsca realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak nieunikniona, jeśli budujesz dom. Obecne przepisy nakazują, aby wszelkie domy miały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie szamba. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538