Szamba betonowe Zambrów

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Aby instalacja szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić szambo na indywidualne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie ścieków. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Zambrów

Szczelne zbiorniki betonowe Zambrów

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Wśród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zbierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538