Szamba betonowe Brusy

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować ekipę do zrobienia dołu na miejscu u inwestora. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić szambo na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Brusy

Szczelne zbiorniki betonowe Brusy

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w zakresie kupna właściwej wielkości szamba. Nowoczesne metody pozwalają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, chociaż niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538