Szamba betonowe Czarne

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z domów musi przebiegać z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych składników do budowy szamb oraz nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Czarne

Szczelne zbiorniki na szambo Czarne

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To ważne, gdyż szambo powinno być szczelne. Ścieki z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Warto więc zlecić zadanie stworzenia pełnej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy sposób na darmowe nawadnianie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury zbiornika, miejsca wykonania prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Mimo że droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak niezbędna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy wymagają, żeby wszelkie budynki miały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie szamba. Jeśli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538