Szamba betonowe Czersk

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do instalacji miejskiej, wtedy trzeba postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej skomplikowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do tworzenia szamb oraz światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dopasowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Czersk

Szczelne zbiorniki na szambo Czersk

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie długowieczność konstrukcji. To ważne, ponieważ szambo powinno pozostawać wodoodporne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Należy więc zlecić wyzwanie wykonania całkowitej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać szamba i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy sposób na porządne podlewanie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru zbiornika, obszaru wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Chociaż droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak nieunikniona, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, żeby wszystkie domy miały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz pomocy w sprawie kupna szamba o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538