Szamba betonowe Debrzno

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podłączony do instalacji gminnej, wówczas trzeba wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów i nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Debrzno

Szczelne zbiorniki na szambo Debrzno

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno pozostawać wodoodporne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto zatem polecić wyzwanie realizacji kompletnej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na obfite podlewanie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury szamba, regionu realizacji usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Mimo że droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże konieczna, jeśli budujesz dom. Współczesne przepisy nakazują, aby wszystkie budynki posiadały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie szamba. Jeśli potrzebujesz porady w kwestii kupna szamba o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538