Szamba betonowe Dzierzgoń

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do instalacji gminnej, wtedy trzeba postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do tworzenia szamb oraz innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Dzierzgoń

Szczelne zbiorniki na szambo Dzierzgoń

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość prefabrykatu. To ważne, ponieważ szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto zatem zlecić wyzwanie wykonania kompletnej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy patent na darmowe podlewanie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości szamba, regionu wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże niezbędna, jeśli stawiasz dom. Obecne zasady nakazują, aby wszelkie budynki miały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz porady w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538