Szamba betonowe Kartuzy

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko byłoby zorganizować ekipę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować zbiornik na indywidualne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie nieczystości. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Kartuzy

Szczelne zbiorniki betonowe Kartuzy

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, choć niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538